Sponsoren

Zonder sponsoren zijn we nergens. Daarom zetten we ze graag voor jou op een rijtje:

Brenda’s voetverzorging

Lau Vlaar

Lijmbedrijf Bakker

Pedicure Naila

Stichting Restauratie en Onderhoud Victorkerk

Contact

Heb jij vragen of denk jij iets voor ons te kunnen betekenen? Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier of via deveilingobdam@gmail.com.